Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • bluza dresowa dla chłopców aranka

  Komplet dresowy dla chłopców

  239,00  z VAT

  Komplet dresowy dla chłopców Aranka

  Ciepły i komfortowy komplet dresowy dla chłopców z unikalnym nadrukiem w sympatyczne kurczaki – znak rozpoznawczy eko marki dla dzieci 🙂

  Dostępne są dwa warianty kolorystyczne do wyboru w każdym rozmiarze: biało-czarny i czarno-czarny.

  Gramatura: 240 g. Materiał: dzianina pętelkowa. Skład materiału: 93% bawełna, 7%elastan.

  Nasza dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX, co oznacza, że została przebadana i jest wolna od substancji szkodliwych – bezpieczna dla Ciebie i Twojego dziecka. Druk pigmentowy z certyfikatem GOTS i paszportem OEKO-TEX.

  Do każdego kompletu dresowego Aranka dołączamy breloczki – kurki  🐔 Breloczki są wykonane ręcznie z filcu.

 • komplet dresowy dla dziewczynek czarny

  Komplet dresowy dla dziewczynek

  259,00  z VAT

  Komplet dresowy dla dziewczynek Aranka

  Ciepły i komfortowy komplet dresowy dla dziewczynek z unikalnym nadrukiem w sympatyczne kurczaki – znak rozpoznawczy eko marki dla dzieci 🙂

  Bluzy i spodnie można mieszać dowolnie – dostępne są cztery warianty kolorystyczne do wyboru w każdym rozmiarze: biało-biały, biało-czarny, czarno-czarny, czarno-biały.

  Gramatura: 240 g. Materiał: dzianina pętelkowa. Skład materiału: 93% bawełna, 7%elastan.

  Nasza dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX, co oznacza, że została przebadana i jest wolna od substancji szkodliwych – bezpieczna dla Ciebie i Twojego dziecka. Ściągacz – wykonany w 95% z recyklingu posiada certyfikat GRS (Global Recycled Standard). Druk pigmentowy z certyfikatem GOTS i paszportem OEKO-TEX.

  Do każdego kompletu dresowego Aranka dołączamy breloczki – kurki 🐔 Breloczki są wykonane ręcznie z filcu. Każda kurka ma inną kokardkę. Kurki wysyłamy losowo.