Tkaniny najmilsze
Dzieciom

przyjazne materiały

Ubrania dziecięce

Tkaniny, z których powstają nasze dresy są zgodne z certyfikatem OEKO-TEX. Masz 100% pewność, że dresy które od nas otrzymasz są nieszkodliwe dla skóry Twojego dziecka i środowiska, biodregradowalne oraz nietoksyczne. Produkujemy je dla Ciebie w Polsce.

DRUK PIGMENTOWY Z CERTYFIKATEM GOTS I PASZPORTEM OEKO-TEX

Druk na dresach jest wykonywany atramentami pigmentowymi na bazie wody. Są one całkowicie wolne od metali ciężkich, formaldehydu i etoksylatów alkilofenoli (APE), co czyni je nieszkodliwymi, nietoksycznymi i biodegradowalnymi.

Proces druku atramentami, które są biodegradowalne oraz bez udziału wody sprawia, że druk jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska naturalnego.

charakterystyka tkaniny
materiały dresy
naturalny komfort dla stóp

Skarpetki damskie

cosik dla mamusi
eko opakowania

Pudełka przyjazne naturze

Używamy opakowań ekologicznych, które są wykonane w 90% z przetwarzalnych materiałów wtórnych, są zatem biodegradowalne i kompostowalne. Dbamy o środowisko włączając się do akcji zalesiania planety z One Tree Planted.

Zwierzęta nie ucierpiały na żadnym etapie produkcji pudełek. Cyfrowy nadruk wykonywany jest z użyciem farby na bazie wody. Dzięki temu pudełko po wykorzystaniu jest łatwo przetwarzalne, w pełni gotowe na drugie, lojalne życie.

Biodegradowalne Foliopaki

Foliopaki biodegradowalne, w które pakujemy Twoje zakupy, wykonane są ze skrobi. To przetwarzalne włókno, które spełnia wymagania certyfikatu OK Compost. Jest rozwiązaniem w 100% biodegradowalnym, ekologicznym – przyjaznym dla naturalnego środowiska 🙂

Nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz?
Zadaj nam pytanie 🙂