Zrodzona
Z Miłości Mamy

Aranka z mamą
nasza historia

Aranka czyli... Aurelka

Aranka to nowa polska marka odzieżowa stworzona z myślą o dzieciach. Projekt dojrzewał w głowie mamy dwójki dzieci przez pięć lat, by w końcu z pełną mocą wystartować. I to właśnie te dwa Małe Kurczaki, czyli moje cudowne córeczki stały się piękną inspiracją dla tworzenia mody dla małych trendsetterów, począwszy od loga i nazwy firmy skończywszy na byciu najlepszymi modelkami, testerkami i pierwszymi recenzentkami pomysłu.

Zdecydowanie to one są winne całego tego kurczakowego zamieszania 🙂

Łucja z mamą

Misja

Tworząc Arankę postawiliśmy na wygodę, funkcjonalność, a także uniwersalność, której towarzyszą niebanalne, autorskie wzory. I – jak to w przypadku dzieci być powinno – każdą rzecz tworzymy, wkładając w nią ogrom miłości.

Jesteśmy małą, rodzinną niezależną marką. Aranka to tworzenie dziecięcej mody zgodne z duchem LESS WASTE. Jesteśmy całkowicie fair, dlatego możecie liczyć na transparentność firmy. Wgląd do dokładnego składu, gramatury materiałów, jak i struktury ceny danego produktu.

Absolutna podstawa idei Aranki to świadome, odpowiedzialne, etyczne podejście do produkcji. Naszą misją jest tworzenie prostych, oryginalnych form zgodnie z nowoczesnym trendem SLOW FASHION. Dlatego też nigdzie się nie śpieszymy 🙂 Robimy jedną, maksymalnie dwie kampanie w roku.

Każdego dnia tworząc markę podążamy za naszymi marzeniami i mamy ogromny
apetyt na dalszy rozwój. Bądź częścią naszego sukcesu! Wybieraj
świadomie!

Nasze produkty

Wszystkie egzemplarze wykonywane są ręcznie, z dbałością o każdy najmniejszy szczegół oraz są uszyte z najwyższej jakości naturalnych dzianin wyprodukowanych w Polsce. Stawiamy na jakość, a nie ilość, dlatego też mamy ograniczony asortyment.

To co najważniejsze

aranka o nas

Wartości kluczowe w procesie rzemieślniczym

W naszej produkcji jesteśmy wierni trzem zasadom. Nasze priorytety w tworzeniu dziecięcych ubrań to uczciwość, odpowiedzialność i świadomość. SZYJEMY ODPOWIEDZIALNIE.

Miłość
Wygoda
Funkcjonalność
Uniwersalność
Niebanalność
Lidia Chomicka
Designer

Poznaj nasze produkty

Debiutancka kolekcja marki Aranka to dresiki z designerskimi kurczakami w różnych odsłonach dla dziewczynek, w przyszłości – również dla chłopców 🙂